#31 2008-06-26 12:34:54

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: KAWIARNIA 'MOKO-CAFE'

MASIRO napisał:

- Oh tak, często się spóźniają... - powiedział z uśmichem, kątem oka dostrzegając zegarek. - "20:10..." - przeczytał godzinę, ze spokojem w oczach, nagle uświadamiając sobie, że był umówiony z chłopakami w klubie shibouya o 20:00. - "Shimatta! Manabu mnie udusi!" - pomyślał, uśmiechając się nerwowo do klienta, po czy odszedł spokojnie do lady, po czym pobiegł bardzo szybko do szefa. - Sz-szefie, skończyłem pracę dziesięć minut temu, czy mogę już iść? - zapytał, nerwowo patrząc na zegarek.

"Oczywiście.." Odpowiedział mężczyzna wręczajac chłopakowi disiejszy utarg:"Dobra robota! Do jutra.."

Offline

 

#32 2008-06-26 12:35:52

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: KAWIARNIA 'MOKO-CAFE'

EMIRU napisał:

Drzwi od kawiarni otworzyły się. Rozbrzmiał dźwięk dzwonka, uprzedzając nadejście niskiej, ciemnej postaci. Chłopak zasiadł przy jednym ze stolików, opierając dłonie o blat, w których błyszczały złote monety. - "Dlaczego mam was przy sobie... Jesteście inne od reszty monet?" - pomyślał, rozglądając się wokoło. Gdzieś niedaleko jakiś człowiek położył na stole kilka japońskich jenów, by móc potem zapłacić za rachunek. - "A więc tak wyglądają tutejsze pieniądze..." - pomyślał ponownie spoglądając na moenty. Rozejrzał się wokół, by stwierdzić, czy ktoś go obserwuje, po czym nie czując na sobie niczyjego wzroku, pomachał ręką nad monetami, które przybrały wygląd jenów. - "Przepraszam..." - pomyślał w duchu patrząc na monety. - "Wiem, że to oszustwo, ale jestem głodny..."

W tym momencie do stolika przyszła kelnerka:"W czymś pomóc?" Zapytała grzecznie podajac menu...

Offline

 

#33 2008-06-26 12:39:36

MIKI

UMARU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 7
Punktów :   

Re: KAWIARNIA 'MOKO-CAFE'

Umaru kończąc swój placek i odstawiajac talerz na bok dojrzał kątem oka nowego przybysza:"O jaaa..Ale ma wyczepisty kapelusz! Też chciałem taki, tlyk oniegdzie od cholery nei było..." Pomyślal poczym zorientował sie, że patrzy się natrętnie na nieznajomego mężczyznę:"Lepiej nie bede tam patrzał..jeszcze kelnerki uznają że jestem gejem albo co.." Jego wzrok skierował sie teraz na szklankę wody mineralnej:"..Podejdę do niego i spytam gdzie taki kupił..Tak! Tak zrobię.." Pomyslał poczym zdecydowanie wstał od sotlika i skierował sie w stronę chłopaka...

Offline

 

#34 2008-06-29 10:32:37

EMIRU

SURYA

Skąd: Your nightmare hahahahah
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: KAWIARNIA 'MOKO-CAFE'

IVY napisał:

W tym momencie do stolika przyszła kelnerka:"W czymś pomóc?" Zapytała grzecznie podajac menu...

Chłopak przyjął od niej menu, przeglądając kartę. - Poproszę placki z wiśniami. - odparł uśmiechając się uprzejmie, a zarazem nerwowo, widząc zbliżającego się chłopaka. -"Czy on idzie... do mnie?" - zapytał się w myślach.

Offline

 

#35 2008-06-29 10:34:07

MASIRO

TSURU

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: KAWIARNIA 'MOKO-CAFE'

IVY napisał:

"Oczywiście.." Odpowiedział mężczyzna wręczajac chłopakowi disiejszy utarg:"Dobra robota! Do jutra.."

-Do widzienia szefie! - rzucił, pośpiesznie wybiegając z kawiarni i kierując się do klubu Shibouya.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playwwe.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.budownictwo89.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl