#1 2008-06-05 11:59:05

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

TARG TAITOU-KU

Świeże owoce, warzywa i miła zatłoczona atmosfera..Kawałek wsi w centrum miasta!

Offline

 

#2 2008-06-21 09:17:30

EMIRU

SURYA

Skąd: Your nightmare hahahahah
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: TARG TAITOU-KU

Z dala było słychać srebrzysty dźwięk dzwoneczków. Na horyzoncie pojawił się dziwnie wyglądający, niski człowiek o dużym szpiczastym kapeluszu, który przykrywał gęstym cieniem jego oczy. Rozejrzał się dookoła, przystając na srodku targu. - "Ile tu pachnących owoców!" - pomyślał pociągając co chwila nosem, aby wyczuć więcej zapachów. - "Tamte jabłka... Wyglądają smakowicie! Chyba kupię sobie jedno..." - podeszł do sprzedawczyni, podnosząc głowę, by spojrzeć jej w oczy. - Czy mogę kupić to jabłko? - powiedział wskazując dużego, lecz nie całkiem dojrzałego owoca, po czym pogrzbał w kieszeni płaszcza i wyciągnął dziwnie wyglądające, miedziane monety, z jednej strony przyrdzewiałe, a z drugiej lekko wytarte przez czas. Na monecie malował się wizerunek rogatego smoka i niezrozumiałe litery.

Offline

 

#3 2008-06-23 22:06:03

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: TARG TAITOU-KU

"Co to za waluta?" Zapytała sprzedawczyni przygladajac ise monecie:"Czy jest pan z obcego kraju? Całkiem dobrze umie pan Japoński" Sprzedawczyni była miła i uśmiechnięta

Offline

 

#4 2008-06-24 08:07:41

EMIRU

SURYA

Skąd: Your nightmare hahahahah
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: TARG TAITOU-KU

- Wa-waluta? - zapytał zdziwiony chłopak. - "A co to jest waluta...?" - pomyślał przypatrując się monetom. - Nie wiem Proszę Pani...

Offline

 

#5 2008-06-24 22:36:30

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: TARG TAITOU-KU

"Och" Zdziwila isę sprzedawczyni:"Waluta..hmmmmmmmm jak to bylo po angielsku..." Zamyśliła się sprzedawczyni:"Och waluta to coś co świadczy o wartości pieniadza w danym kraju..Kazdy kraj ma swoja walutę czyli swoje pieniadze...Skąd pochodzisz?" Zapytała zmieszana.

Offline

 

#6 2008-06-25 18:11:53

EMIRU

SURYA

Skąd: Your nightmare hahahahah
Zarejestrowany: 2008-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: TARG TAITOU-KU

- J-ja...? - zapytał kłując się palcem w pierś. - "Ja nie wiem skąd pochodzę..." - pomyślał, rozglądając się, a na głos powiedział: - Ja...? Z tąd, proszę pani! - mówiąc to szybko odwrócił się od sprzedawczyni. - M-muszę już iść! - dodał, odchodząc szybkim krokiem wychodzac z targu. Nagle w ocy rzuciła mu się mała kawiarenka, na której widniał napis:"Moko-Cafe". - "Muszę znaleźć pracę..." - pomyślał. - "Bez pracy nie będę miał pieniędzy, a bez pieniędzy..." - w tym momencie usłyszał jak jego żołądek dopomina się o jedzenie. - "Ooooh! Nie teraz!" - chlopak pogrzebał chwilę w kieszeni, z której wyciągnął jakieś cukierki. Rozpadkował wszystkie po czym wsadził je do ust. - "Oh szczęście, że wtedy ich wszystkich nie zjadłem..." - pomyślał odchodząc w stronę kawiarenki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo89.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.nowe-bakugan.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.playwwe.pun.pl