#16 2008-06-10 09:23:41

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Angruel uśmiechnął się:"A ty mnie widzisz?" Zapytał:"To działa na tej samej zasadzie...Anieli Stróże mają porostu dodatkowe umiejętności i zadania...Jak zostaniesz Aniołem Stróżem, dostaniesz dodatkową parę skrzydeł, które pomogą ci szybciej dostać sie na miejsce a takze nabedziesz nowe umiejetności jak np: czytanie w myślach, regenerowanie zniszczonych tkanek, ratowanie zycia poprzez dotyk, a także w wypadkach gdy twój podopieczny ulegnie wypadkowi albo innej niespodziewanej tragedii będziesz mogła tylko raz w całej swojej kadencji i jego życiu użyć pocałunku anioła, który przywroci go do życia, gdy jego serce przestanie bić..." Angruel patrzył uważnie na dziewczynkę wymawiając słowa, ktore miały tak ogromne znaczenia:"Nie wolno zlamać ci przysięgi i wyjawić, że jesteś Aniołem Stróżem bo wtedy na zawsze zostaną ci odebrane skrzydła i bedziesz musiała pozostać na ziemi..."

Offline

 

#17 2008-06-10 21:53:42

YORIMI

TIEN

Skąd: My luvvvvv TokYo!~~~~<3
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Oczywiście że nie powiem! - powiedziała uśmiechając się - A jeśli mój podopieczny stwierdzi ze się do niego przyczepiłam? Zresztą nie ważne... - dodała po chwili

Offline

 

#18 2008-06-10 22:15:25

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

"W każdej chwili możesz stać się niewidzialna gdy poczujesz, że zbytnio się mu narzucasz lub zmienić postac na zwierzecą..." Dodał Angruel wciąż sie uśmiechając...

Offline

 

#19 2008-06-11 17:06:55

YORIMI

TIEN

Skąd: My luvvvvv TokYo!~~~~<3
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Tak? To dobrze! Nie chciała bym żeby ta osoba coś sobie o mnie pomyślała... - powiedziała z przejęciem

Offline

 

#20 2008-06-11 21:37:31

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

"To zrozumiałe." Odpowiedział Angruel, a koło niego pojawiła się dziewczyna:"Wszyskto gotowe" Odpowiedziała podając strebrną licencję:"Dziękuję" Odpowiedział Angruel biorąc do ręki pióro ktore niczym na papierze napisało dane dziewczynki. Gdy Anioł skonczył odłozył je poczym podał czekającej na licencję dziewczynce:"Prosze oto twoja licencja Anioła Stróża. Powodzenia!" Odparł poczym pokazał na drzwi w koncu sali: "To poczekalnia. Czekaj na swojego jedynego podopiecznego. Twój numer to 623."

Offline

 

#21 2008-06-11 21:40:20

YORIMI

TIEN

Skąd: My luvvvvv TokYo!~~~~<3
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Dziękuję! - powiedziała i nie mogąc sie powstrzymac rzuciała mu się na szyję - przepraszam - powiedziała spuszczając wzrok po czym udała się do poczekalni. "Mam nadzieję że uda mi się jeszcze spotkac z babcią...'' pomysła po czym zrobiło jej się bardzo smutno bo nie chciała odchodzic bez pożegnania

Offline

 

#22 2008-06-14 10:07:06

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Mijały godziny aż nagle z poczekalni wyszedł jeden z Aniołów wołając dziewczynkę po imieniu:"Twoja kolej, panienko..." Powiedział zapraszając ją do srodka białego pokoju...

Offline

 

#23 2008-06-15 22:11:55

YORIMI

TIEN

Skąd: My luvvvvv TokYo!~~~~<3
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Dziewczynka wstała po czym udała się za Aniołem Stróżem. Była zmęczona tym czekaniem. Chciała jak najprędzej dowiedziec się kogo jej przydzielono i wrócic do domu by trochę odpocząc przed misją swojego życia

Offline

 

#24 2008-06-15 22:47:04

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Anioł Stróż zaprowadził dziewczynkę do pomieszczenai gdzie znajdowala sie szklana podłoga przez ktora było widać chmury...:"Patrz..." Powiedział wskazując na jeden z kafli podlogi ktory teraz pokazał z bliska chłopaka malującego coś w parku niczym ekran telewizyjny:"...Ten chlopak to twoje zadanie...Jest młody a juz ma całą rodzinę na glowie..Stracił rodzicow i została m utylk ochorujaca babcia oraz rodzeństwo do wykarmienia...Rozwiń nad nim swoje skrzydła..." Powiedział poczym wręczył jej srebrny klucz:"To klucz, ktory bedziesz nosić na szyi. Jest twoim talizmanem, łącznikiem z nami i zarazem kartą powrotu do domu po skończonej misji...Nie zgób go.." dodał wstajac od kafla podlogowego:"A teraz idź, odpocznij a gdy juz będziesz gotowa udaj się na ziemię i rozpocznij swoją misję."

Offline

 

#25 2008-06-15 22:49:40

YORIMI

TIEN

Skąd: My luvvvvv TokYo!~~~~<3
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: Latająca Wyspa

Dziękuję! - powiedziała dziewczynka wieszając klucz na szyi - Bardzo wspóczuje temu chłopcu... zrobię wszystko by mu pomóc! - powiedziała usmiechając się smutno do Anioła po czym dodała - Do widzenia i juz jej nie było

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playwwe.pun.pl www.budownictwo89.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.fizjoterapia07.pun.pl www.mibm2011.pun.pl