#1 2008-06-05 11:23:11

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Instrukcje i Zasady^^

Witam na RPG~What a Wanderful World!<3

Aby przystąpić do zabawy musisz zaakceptować kilka ważnych rzeczy, ktore postaram sie przybliżyć ponizej:

*Użytkownik może posiadać TYLKO JEDNĄ postać w tej grze, za wyjatkiem tego gdy jego postać umrze, bo i tak isę zdarza (^^') wtedy może wziąść kolejną^^
*Twoja wyobraźnia może dać tutaj popis^^ Nie jest ona ograniczona za wyjątiem cudzych myśli: Piszesz tylko  otym co widzi, mówi i czuje twój bohater - NIE MOZESZ KIEROWAĆ INNYMI I PROWOKOWAĆ SYTUACJI (tzn: 'a wtedy ktoś zapukał..') bo od tego jestem ja^^
*Swoją postać opisz w temacie do tego przeznaczonym uwzględniając jej wiek, wzrost, wagę i wygląd (to ważne przy prowokowaniu sytuacji^^')
*Możesz nadawać swojej postaci cechy indywidualne realne (np: umie spiewać) albo nierealne (np: umie latać)
*Swoją AKCJĘ zaczynasz od miejsca w ktorym chcesz by się ona zaczęłaXD nie ma ograniczników
*Świat jes podzielony na 3 cześci: Neverland - kraj slodkich, dobrych i ogółem pozytywnych postaci oraz Underground - świat mrocznych i zlych postaci: Oczywiście charaktery są zalezne od ciebie i nei powiedziane jest, że ktoś kto narodził się w swiecie ZŁYCH musi być zły i na odwrót;) wszystko zalezy od ciebie - to ty jesteś panem swojej postaci! Pozostaje jeszcze swiat ludzi czyli 4 miasta japońskie^^ Mogą tam takze mieszkać postacie fantastyczne;)

To chyba wszystko^^' Jakby były pytanie prosze sie nei krępować^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.peugeot406coupe.pun.pl www.joka.pun.pl www.forumgraonaruto.pun.pl www.maj2012.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl