#1 2008-06-05 15:22:35

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

ISACHI ~ THE BLACK MAGE BASSIST ~

http://img507.imageshack.us/img507/7122/ivy1yu5.png

http://img522.imageshack.us/img522/8868/ivy2zz5.png

ISACHI OSHIYAMA

Urodziłem się...Nie wiem gdzie się urodziłem...Pamiętam tylko moich rodziców, jak przez mgłę...Matka, czerwonowlosa wysoka kobieta, ubrana w czarną togę i spiczasty kapelusz, ojciec czarnowlosy, również wysoki, ubrany na czarno w podobnym stylu...Oddalają się a ja płacze..w ciemności...Ten sen śni mi się za każdym razem gdy idę spać...To wspomnienia z przeszłości...Cześci życia, która kiedyś miala miejsce i do której należałem..Jestem przekonany, że moi teraźniejsi rodzice nei są tymi prawdziwymi, a ja pochodze z..calkiem innego świata..Oddalonego a jednak tak bliskiego memu sercu...Kim jestem? I dlaczego potrafię to, czego z pewnością nie umieją inni ludzie? Z łatwością dłonią wzniecam płomienie, tworze wysokie fale, zamieniam coś w lód lub twrze z czegoś kamień..Jak byłem mały myślałem, że to normalne...Ale wkrotce przekonałem się, że inni tego nei potrafią i zacząłem wstydzić się swojej inności...Obecnie jestem basistą i chętnie grywam w harajuku..liczę na to, że znajdę zespół, ktory stanie isę moją nową, lepszą rodziną, ktora będzie mnei szanować..Gdyż moja rodzina nie akceptuje mnie i mojej inności...A wręcz boi sie mnie czasem...Nie wiem kim jestem...Może ktoś pomoże mi odpowiedzieć na to pytanie?

wygląd: 1.65cm, 46 kg, ciemnobrązowe długie włosy z elementami czerwonych pasemek, głebokozielone oczy, gęste czarne rzęsy...Na codzień ubrany w czarne spodnie w cienkie czerwone pobłyskujące paseczki do tego dłuższy płaszcz z tego samego materiału i w tym samym kolorze z dużym kołnierzem położonym płasko po ramionach, z tyłu bordowe, gorsetowe wiązanie, z pod spodu widać bordową koszulę z błyszczącej satyny pokrytej falbanami skrojoną tak, że z przodu jest krótsza z tyłu sięga za pośladki. Na głowie spiczasty czarny kapelusz z lateksu przekrzywiony lekko na bok..Całość dopełnia bordowoczarna gitara basowa marki Spector.

Offline

 

#2 2008-06-05 15:37:07

HIDE

LEMONED

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: ISACHI ~ THE BLACK MAGE BASSIST ~

O!^^ Ivy połączył czarnego maga z basista ;D teraz przynajmniej masz mozliwosc <3

fajniutki pomysł z tą postacią, przynajmniej może rozwijać swoją historię i ma cel, który pragnie zrealizować^^

Ona mi sie kojarzy...z tobą :)

Offline

 

#3 2008-06-05 18:15:44

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: ISACHI ~ THE BLACK MAGE BASSIST ~

Bo ja lubie swoje puszyste futerkoXD tzn...........swoje..ubranko^^' czytałem o twojej postaci i dlatego takXD hehehe ...Nie miałem pomysłu na ubranie, więc wyciagnołem z szafy moje ulubione i opisałemXD

Offline

 

#4 2008-06-06 21:51:48

HIDE

LEMONED

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: ISACHI ~ THE BLACK MAGE BASSIST ~

to z God Forsaken? *.* wyglądasz w nim jak mały czarodziej *.* <333

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusycystyka2010.pun.pl www.ekozut.pun.pl www.tophax.pun.pl www.aifam.pun.pl www.cs-desant.pun.pl