#1 2008-06-05 12:43:55

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Wytwórnia ta szuka młodych talentów, by móc ich wypromować na wysoką skalę.

Offline

 

#2 2008-06-12 08:41:04

MISERY

TORU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Swoje kroki skierował do wytwórni. Usiadł za biurkiem, opierając się  wygodnie o oparcie fotela i zapisując starannie jakieś notatki i rachunki.
Jednak głowę zaprzątał sobie kimś innym.
-"Ten chłopak to nierozkwitnięty talent... Muszę pomóc mu rozkwitnąć." - pomyslał.

Offline

 

#3 2008-06-15 22:41:09

KOUSEI

ARUGO

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Keira wiedział, że potężna wytwórnai płytowa jest doskonałym orenżem walki z konkurencją swoje kroki skierował wiec prosto do wytwórni UCP, gdzie liczył na odrobinę szcześcia..:"Zapukam i dowiem sie wszystkiego..' pomyślał poczym zastukal powoli do drzwi pokoju  do którego go skierowano...

Offline

 

#4 2008-06-16 14:06:45

MISERY

TORU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Toru wzdrygnął się na krześle, obliczając jakieś rachunki, tak, że długopis spadł mu na podłogę. -"No proszę, co ty masz na sumieniu, Toru?" - zapytał siebie samego w myslach, po czym znikając pod biurkiem w nadziei znalezienia długopisu, powiedział - Proszę wejść...

Offline

 

#5 2008-06-16 21:32:12

KOUSEI

ARUGO

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Do sali wszedł młody chłopak o trochę za długiej grzywce i ciemnych oczach..Na głowie miał wełnianą czapkę:"Dzień Dobry. Nazywam się Utsumo Keira i przychodzę do Pana z pewnym interesem.." Głos Keiro był pewny i mocny. Wiedział, że tylk otakim tonem mozna coś załatwić...

Offline

 

#6 2008-06-17 14:24:29

MISERY

TORU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Mężczyzna wyonił się spod biurka, zasiadając na krześle. - Prosze. - powiedział proponując chłopakowi miejsce na krześle przed biurkiem. - O co chdzi...? - zapytał po chwili łagodnym tonem, opierając się o oparcie krzesła i patrząc na chłopaka spokojnym wzrokiem.

Offline

 

#7 2008-06-18 17:58:17

KOUSEI

ARUGO

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

"Otórz.." Zaczął chłopak pewnym tonem:"Jestem liderem zespołu Via, który pojawił sie niedawno na rynku muzycznym, nei mamy jednak dość pieniędzy by wydac płytę i sie rozwijać, przychodząc tu liczyłem na pańską pomoc w rozwinieciu skrzydeł.." Powiedział poczym zlapał oddech i dokończył:"Słyszałem, że pańskie zespoły wychodza na gwiazdy.."

Offline

 

#8 2008-06-18 21:32:20

MISERY

TORU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Mężczyzna słuchał z zaciekawieniem słów chłopaka, przytakując o chwila głową. Gdy przybysz skończył mówić, powiedział: - Via, Via... - tkwiąc w lekkim zamysleniu, po czym znalazł w biurku jakąś pustą karteczkę, pisząc na niej coś, bardzo brzydkim pismem. - To mój numer telefonu. - oznajmił z uśmiechem. - zadzwońcie do mnie, kiedy będziecie gotowi, zrobimy małe przesłuchanie, po wczęsniejszym uzgodnieniu terminu.- W jego oczach dało się zauważyć dziwny błysk, usta ściągnęły się w lekkim uśmiechu. - Muszę być pewny, że nadajecie się na gwiazdy...

Offline

 

#9 2008-06-23 22:15:58

KOUSEI

ARUGO

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Wokalista ucieszony lecz wciąż na zwenątrz opanowany przyjął z wdziękiem karteczkę i ukłonił się lekko:"Dziękuję. Zadzwonię do pana w takim razie." Wychodząc ukłonił sie raz jeszcze poczym dorzucił:"Dziękuję za poświęcenie mi uwagi" poczym wyszedł..

Offline

 

#10 2008-06-24 08:36:54

MISERY

TORU

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: WYTWÓRNIA PŁYTOWA 'UCP'

Mężczyzna uśmiechnął się za chłopakiem, wracając do wypełniania papierów. Niedawno zaparzona filiżanka kawy parowała białym obłoczkiem, wokół unosił się jej zapach, aromatyczny i orzeźwiający.
Tak zazwyczaj upływały mu całe godziny: na wypełnianiu papierów...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo89.pun.pl www.fizjoterapia07.pun.pl www.vixeria.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.playwwe.pun.pl