#1 2008-06-10 21:42:37

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

WIĘCEJ FANTASTYKI?

Jak wiadomo nudne i monotonne zycie mamy na co dzień...Na naszym RPG jednak wiadmomo istnieją aż trzy światy w ktorych możliwe jest używanie naszej nieograniczonej wyobraźni..Problem w tym, ze nie chcialbym aby nasza wyobraźnia tyczyła sie tylko wyłącznie do nadzwyczajnego wyglądu..Chodzi mi o całą przestrzeń (patrz: final fantasy) w ktorej wszystko jest od poczatk udo końca wymyślone...Dlatego ważne jest by wymyslić jakieś zaklęcia, budynki, secyficzne umiejętności, ktore bedą ten świat kreować^^ I jeszcze jedno..Myślę o dodaniu jeszcze jednej kategorii opartej na już wcześneij wymyślonej fabule a mianowicie Final Fantasy IX gdzie swiat i postacie pozostana te same a jedynie dodamy kilka swoich umiejętnie wplatajac je w swiat dobrze nam znany^^ to stworzy urozmaicenie i doda ciekawości forum^^ co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2008-06-10 21:52:16

HIDE

LEMONED

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: WIĘCEJ FANTASTYKI?

To znaczy... chcesz stworzyć miasto ze światem z fianla? XD
Dobry pomysl^^ moja obawa jest niewielka: przekombinowane forum nie jest dobre, ale jeśli ciekawie to wymyślisz, to jestem za^^

Offline

 

#3 2008-06-10 22:13:58

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: WIĘCEJ FANTASTYKI?

Wiem hide co masz na myśli, chodzi ci o to, by nadmierna ilość tematów i wątków nie zaśmieciła forum..To racja^^ w tym rzecz, że po 3,4 tygodniach nieuczeszczane tematy będę kasował, aż zostaną te, ktore są najcześciej używane, by nei robiś śmietnika...Np: nikogo od miesiąca nie było w bibliotece: kasujemy ^^
A co do mojego pomysłu z finalem..To by była już pewna baza: konkretny świat, mapa i część postaci, a jedyne co moglibyśmy wymyślać to kolejne postacie, ktore jednak miałyby szereg umiejętności i mocy do wyboru (z listy tych z finala) mogłyby je dowolnie łaczyć, kreoweać nowe postacie, a osoby które swoich postaci nei mogą wymyślić posiadłyby postacie juz istneijące (np: Zidane) Ponadto nie musielibyśmy sie trudzić z wymyślaniem lokalizacji itp, bo wszyskto juz istnieje! Wystarczy tlyk oto napisać, a zabawa była by wspaniała, bo mielibtyśmy do wyboru nei tylko PRG dla ludzi z bójną wyobraźnią ale takze dla ludzi, ktorzy mają wyobraźnię niestety ubogą albo poprostu ubóstwiają finala...^^ jakby były jeszcze jaieś pytania, prosze bardzo;)

Offline

 

#4 2008-06-11 09:25:34

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: WIĘCEJ FANTASTYKI?

Jak widzicie już zacząłem robić drugie RPG^^ takze gdyby komuś wkręcił sie Final bedzie mógł do neigo sięgnąc lub pozostać przy starym^^ Oba będą czynne i używane;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nvbakugan.pun.pl www.skierniewicka-melina.pun.pl www.diablots.pun.pl www.avilafans.pun.pl www.rozpierdalaczeciemnosci.pun.pl