#1 2008-06-07 13:24:45

SHOSUKE

MANABU

Skąd: Tokyo Desu ne<3
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 28
Punktów :   

HAYATO~<3

http://www.monolith-web.net/mobile/photos/20061105.jpg
Oi Minna! ^^ Na imię mi Shosuke Saionji (niektórzy mówią na mnie HAYATO). Dwudziestka już za mną ^^"" ohh XD <Perplexity> V.V" nieważne XD
Codziennie rano idę sobie do studia (Gram w zespole Monolith na perkusji - polecam tym którzy lubią, odradzam tym, którzy znają i nie lubią, a zachęcam tych którzy nigdy nas nie słyszeli ;3) popołudnia spędzam na ATD, a nocami przesiaduje nad biurkiem rysując mangi (kiedy ja właściwie mam czas na sen? XD)... Moje serduszko dzieli się na dwie połowy: Women i Men XP Ale co tam ;]
...<quiet>...
...Co jeszcze...
Jak każdy szanujący się antykucharz lubię ramen z paczki XD oh yeah... ;] słodycze (szczegulnie wskazane, kiedy ktoś ciągle siedzi na czterech literach XD) iiii...... iiiiiiiiiii........ Uwielbiam ludzi z ATD ;]
Kocham Dio~Distraught Overlord i Gazette ^^ no i wszystko inne...
ojoj... sie rozpisałem ^^""" <gomen nasai!>
Chciałbym jeszcze na koniec dodać, że lody macha wcale nie są gorsze od lodów waniliowych ;]

Endo^^

PS: Shosuke poleca się na przyszłość <flower> ;3

Offline

 

#2 2008-06-08 21:30:21

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: HAYATO~<3

DZIĘKUJĘ ZA MIŁOŚĆ DO DIO~<3
^^ to miłe;) A co do twojej osoby wydajesz się być..przyjazny i zabawny^^

Offline

 

#3 2008-06-08 22:43:33

SHOSUKE

MANABU

Skąd: Tokyo Desu ne<3
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 28
Punktów :   

Re: HAYATO~<3

haha dziękuje również ^^
Za miłość nie trzeba dizękować, ona poprostu jest^^ dziękujcie sobie nawzajem, że jesteście tak zgranym i tak genialnym zespołem^^
Moi artyści <3

Offline

 

#4 2008-06-10 20:02:07

RIKU

SAMAEL

Skąd: Flourish Cherry blossom town
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: HAYATO~<3

ła! *.* mój kolega z przedszkola! XD pamiętam, ty byłeś mały i chodziłeś klase niżej, bo ja chodziłem do starszaków ;D <lansuje się>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clubpenguin.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.proproyt2.pun.pl