#1 2008-06-05 16:47:17

HIDE

LEMONED

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

hide

http://hide31.w.interia.pl/hd004.jpg
hmm co by tu o sobie nabazgrać^^? Może zacznę od tego, że obecnie mówią na mnie hide (od hideto) natomiast za czasów szkolnych wołali na mnie gibson^^
Moja miłość do rocka zaczęła się od zspołu KISS (pamiętacie?) taaak to były czasyyyy... uwielbiałem ich, naprawdę! (chyba każdy musi od czegoś dziwnego zaczać, ne?)

Założyłem kiedyś w szkole zespolik metalowy "Saber Tiger" ale się rozpadł. Powód? Było w nim zbyt wiele osób, które chciało być szefem;] własnie wtedy zostałem zaproszony do wstąpienia w szeregi 'X"'a przez Yoshikiego Hayashi  gdyby tamtego pamiętnego wieczoru nie wystukał do mnie numeru to (w skutek jakiegoś niepojętego "olśnienia") z pewnością zostałbym (kurde no) fryzjerem, ale to inna historia;] wracając do tematu;
Może napisze kilka rzeczy o sobie^^ tak w słupku:
imię: Hideto
nazwisko: Matsumoto
Znak zodiaku: sagittarius (strzelec)
grupa krwi: AB
wzrost: 170 cm
waga: 42
ulubiony autor książki: Mishima Yukio: "Kyoko`s House", Murakami Ryu: "The Fashism of Love and Illusion"
talizman: wisiorek ze sklepu "Necromance" z Los angeles - naprawdę przynosi mi szczęście
gitary: pierwsza: Gibson Les Paul DX później: Burny MG Custom ( MG-340X, MG-145S, MG-130S, MG-120X, MG-115C, MG-85X)
wielka miłość^^: szybkie samochody i alkohol (ulubiony: bourbon)
za to nie lubię samolotów i swojej twarzy, ponieważ nie jest to twarz jaką chciałbym miećXD (problem XD)

teraz, kiedy X się rozpadło, po czym złożyło bez hideto, postanowiłem wziąść się za to, co próbowałem wcześniej... Jestem fryzjerem i możecie mi nastukać <3

Endo^^

Offline

 

#2 2008-06-06 09:56:24

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: hide

Burbonik się pija!!! a wiesz ile w tym chemii i świństwa? ponoć burbon robi się ze zgniłych owoców deptanych..UWAGA: brudnymi stopami! bo ma lepszy aromat..XD

Jesteś fanek koloru różowego^^ tego nei napisałeś..No i masz wspaniałą kolekcję gitar *_* prosiłbym o zdjęcia^^ no i pytanko: grywałeś już na basie^^?

Offline

 

#3 2008-06-06 10:30:54

JUN

DAIGOU

Skąd: ToKyO
Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: hide

TAKŻE CHCĘ ZOBACZYĆ ZDJECIA *_*!!!! kocham twoje gitary! są boskie, brzmią nieziemsko i trzymają je nieziemsko perfekcyjne dłonie^^ :D

Offline

 

#4 2008-06-06 21:46:36

HIDE

LEMONED

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 27
Punktów :   

Re: hide

<red> ^^""""""""""""""" ha ha ha XD arigatou ^^
tak, wkleje jutro, jak znajde, bo teraz jestem DEATH __-__"

Offline

 

#5 2008-06-07 13:30:29

SHOSUKE

MANABU

Skąd: Tokyo Desu ne<3
Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 28
Punktów :   

Re: hide

już jest jutro czemu nic nie ma XP?

Offline

 

#6 2008-06-10 20:11:33

RIKU

SAMAEL

Skąd: Flourish Cherry blossom town
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 21
Punktów :   

Re: hide

tu już chyba dawno jest jutro XD HIIIIIIIIIDETOOOO XD
dawaj dawaj ;3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proproyt2.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.zyciewlasne.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl