#1 2008-06-16 19:04:15

KEI

SIVA VISHNU

Skąd: Somewhere
Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 7
Punktów :   

SIVA VISHNU - Mistrz

Siva Vishnu - Mistrz

Kroczę własnymi ścieżkami od niepamiętnych czasów. Od zawsze zajmowałem się mroczną naturą otaczającego nas świata. Czy to lalki Voodoo, czarna magia, trucizny... Wszystko jest jedynie kroplą w morzu możliwości...

Raczej ludzie nie wiedzą o moim istnieniou, w przeciwieństwie do czarnych magów i czarodziei, którzy non-stop coś ode mnie rządają... Nie jestem cudotwórcą, ja poprostu pasjonuję się magią...

Cenię sobię także naukę i przyswajanie wiedzy. Gardzę lenistwem i próżnością.
Dzięki poznaniu sztuki magii białej, potrafię także stworzyć od czasu do czasu jakiś napój, który uratuje jakąś biedną duszę, wystawioną na ostateczny koniec...

...Jest także... TO... Lecz nie chętnie z nich korzystam...

wygląd:
imię i nazwisko: Siva Vishnu
wiek: nieokreślony
wzrost: 1,75
waga: 42 kg
cechy szczególne: jasne włosy, skupiona twarz, często nosi płaszcz z kapturem w kolorze czerwieni [to jego ulubiony kolor] i czerni [także nie gardzi tą barwą], jego twarz jest anemicznie blada, na częściowo odsłoniętych ramionach i plecach tkwią znaki napisane w języku starochińskim.
magia, której najczęściej używa: czarna magia, biała magia, nekromancja, voodoo, prorocyzm, numerologia, tarot...

Ostatnio edytowany przez KEI (2008-06-16 19:24:23)

Offline

 

#2 2008-06-16 21:41:51

IVY

MISTRZ/ISACHI

Skąd: Tokyo
Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 171
Punktów :   

Re: SIVA VISHNU - Mistrz

waaaaaaaaaaaaaa *_* podziw i przerażenie w jednym mistrzu Kei *___*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aifam.pun.pl www.tophax.pun.pl www.cs-desant.pun.pl www.ekozut.pun.pl www.rusycystyka2010.pun.pl